Ana Sayfa
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
Sektörel Bilgiler
İletişim
Kurumsal
Hakkımızda
Belgerimiz
 
 
Kurumsal  »  Hakkımızda

1980' li yıllarda sektöre akaryakıt taşımacılığı ile faaliyete başlayan firmamız tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine prensip edinerek, 1990 yılından itibaren Ünal Nakliyat İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti. unvanını alarak, günümüze kadar yurt içi lojistik konusunda çeyrek asırlık tecrübeye sahiptir.

Kara yolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı' n dan 02.09.2005 tarihinde H ( Eşya Taşımacılığı ) ve 20.02.2006 tarihinde ise R ( Taşıma İşleri Organizatörlüğü ) belgelerini alarak sektörde resmiyetini tescil edip, lojistik sektörünün gelişen şartlarına uyum göstererek gün geçtikçe gücüne güç katmaya devam etmektedir.


Firmamız ALLIANZ SİGORTA ile yapmış olduğu anlaşma ile tüm gönderilerini gönül rahatlığı ile sizlere ve müşterilerinize ulaştırma güvencesi sunmaktadır.


Hizmet ve kalite politikamız,

Lojistik sektörü ile ilgili standartlar ve yasalar uyarınca, emniyetli ve sağlıklı çalışma koşullarında, kara nakliyesi organizasyonunu güvenli bir şekilde yapmak ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamak temeli üzerine yapılanmıştır.


Kaliteli servis anlayışı ile müşteri memnuniyetine ve mutluluğuna odaklanmak. İş süreçlerini, çevreye duyarlı hizmet anlayışı ile planlamak ve gerçekleştirmek, böylece yapılan işin faydasını arttırmak amacındayız.


Şirket Hedeflerimiz,

Sürekli değişen ve gelişen dinamikler doğrultusunda, kara nakliyesinin servis bütünlüğünü ve hizmet kalitesini sağlamak, sektörün taleplerine cevap verecek ihtiyaçlar doğrultusunda kendisini sürekli geliştirerek, sektörünün belirleyici ve önde gelen firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz.


Misyonumuz

Müşterilerinize güvenilir, zamanında, sorunsuz ve ekonomik koşullar yaratıp, lojistik ve tedarikte alternatif çözüm yollarıyla, sizlere komple hizmet sunabilmektir.


Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki iş ortaklarımızı arttırmak‘tır.

Copyright 2009, Ünal Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım izmir